Filemaker Nedir?

FileMaker platformlar arası ilişkisel veritabanı uygulamasıdır. Bir veritabanı motoru grafik kullanıcı arabirimi (GUI) ve güvenlik özellikleriyle entegre ederek kullanıcıların yeni öğeleri düzenlere, ekranlara veya formlara sürükleyerek veritabanını değiştirmesine olanak tanır.

Kolay Kullanımlı

Kullanıcı dostu arayüzü ile, önceden kodlama bilgisi gerektirmediği için onu nasıl kullanacağınızı hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu yazılım, şirketlerin verileri ve varlıkları tek bir yerden yönetmek için önceden hazırlanmış şablonlarla şirket içi kullanım için sağlam bir uygulama oluşturmalarına yardımcı olur.

Veri Güvenliği

FileMaker Pro şirketinizdeki veri ihlallerini önlemenize yardımcı olur. Yönetici, kullanıcıların yalnızca izin verdikleri verilere erişebilmeleri için uygulamayı kullanmadaki izinleri ve rolleri üzerinde tam denetime sahiptir.

Detaylı Raporlama

Bu çözümle, şirketiniz yerleşik raporları, gösterge tabloları ve çizelgeleri aracılığıyla varlıklarınızla ilgili bilgiler edinebilirsiniz. Oluşturulan raporları PDF ve Excel formatlarında kaydedebilirsiniz, böylece verileri kolayca sunabilirsiniz.

Paylaşım

Herhangi bir cihazda gerçek zamanlı olarak küçük veya büyük ekiplerle bilgileri güvenli bir şekilde paylaşın. Aynı uygulama bir mobil cihaz, bilgisayar, web, şirket içi ve bulutta da çalışır.

Mac Sunucu Desteği

Yönetimli Mac Mini sunucusu, genişletilmiş bir ekip olarak çalışır ve sorunsuz bir deneyim yaşatırken sizin için uygulama ve sunucu ile ilgili tüm sorunları halleder. Bizim Mac Mini sunucusu hizmetimiz sizin en son sürüm yazılıma güncellemek ve sorularınızı yanıtlamak için her zaman mevcut olan 7/24 destek sunar.

Belirli yazılım lisansları ayrı olarak satılabilir.

Yüksek Performans

Built on dedicated Mac Mini servers on a environment optimized for performance.

Tamamen Yedekli

Bulut platformumuz, hizmetlerinizi çevrimiçi tutmak için tam donanım ve ağ yedekliliği ile %99,99 çalışma süresi garantisi sunmakta.

Güvenli Altyapı

Ekibimiz sizin en son sürüm yazılımları yükler, günceller ve uygulama yada sunucu ile ilgili tüm sorunlar ile anında ilgilenir.