Hakkımızda

Web Design Services LLC, yıllardır yerel barındırma şirketlerine yardım etmektedir. Tüm bu yıllar boyunca birçok şey öğrendik, ancak en önemlisi, şirketler bulut uygulamalarını kullanmak istiyor ancak bunu yapmıyorlar çünkü bulutu yönetmekten ve karmaşasından korkuyorlar.

Bulut Barındırma sayesinde, harika açık kaynaklı uygulamaların tüm avantajlarını, sunucuları yönetme ve uygulama hatalarını giderme zahmeti olmadan kullanabileceksiniz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, işinizi geliştirirken tüm online ihtiyaçlarınız için güvenilir bir ortak olmak.

Misyonumuz

Yenilikçi bir ekip olarak, mevcut tecrübemizi kullanmayı ve yeni teknolojiyi kullanırken dünya çapında kobilere yardımcı olurken kendimizi sürekli geliştirmeyi ve bulutun devam eden gelişimine adapte etmeyi amaçlıyoruz.

Hedefimiz

En iyi siteleri oluşturmak, güvenli sunucuları barındırmak, böylece internet ortamında kalitelerini artırmak.


Yardımsever Ekip

Biz çoğu firmanın aksine yardımsever ekip sözünü destek taleplerinize 24 saat içinde cevap veriyoruz olarak kullanmayı sevmiyoruz, çünkü ekibimiz sadece teknik destek için burada değil. Sitenizde aklınıza yatmayan, yapamadığınız yada tam olarak emin olamadığınız bir noktada bile ekibimiz sizinle birlikte işinizi büyütmek için çabalayacaktır.

Açık İletişim

Temelinde insan olan her kurum hata yapar. Biz hata yapıldığı zaman, farkedilmese bile bunun partnerlerimizle açık bir şekilde paylaşılıp bir daha olmaması için çaba gösterilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bunun yanısıra her zaman bilginin paylaşıldığı zaman değerli olduğuna inanmaktayız. Bu sebepten her adımda size destek olacağımızın garantisini veriyoruz.

0 Süpriz Garantisi

Piyasadaki çoğu kurum gibi satana kadar bazı önemli bilgileri gizleyip sistemi girdikten sonra süprizler ile karşılaşmanızı istemiyoruz. Bizde ekip olarak geçmişte bu tarz süprizler ile karşılaştığmız için bunu ne kadar rahatsız edici olduğunu biliyoruz. Bu sebepten kendi şirketimizde 0 süpriz için çabalıyoruz.