Neden Mac Mini?

Mini'yi bir yedekleme, web sunucusu, FTP sunucusu, iOS sunucusu vb. olarak çalıştırmak çok uygun maliyetlidir. Özel Mac yazılımı mini üzerinde de barındırılabilir.

Dosya Paylaşımı

Mac, iPad, iPhone veya PC'de klasör paylaşmak, dosya alışverişinde bulunmak ve belgelere erişmek artık her zamankinden daha kolay. OS X Server, verileri şifreleyerek ve imzalayarak kurcalamaya ve gizlice dinlemeye karşı korunmaya yardımcı olan SMB3'ü destekler.

Profil Yöneticisi

Profil Yöneticisi, kuruluşunuzdaki Mac ve iOS aygıtlarını dağıtmayı, yapılandırmayı ve yönetmeyi kolaylaştırır. Her şeyi kontrol ettiğiniz tek yer: Kullanıcı hesaplarını ayarlamak, sistem ayarlarını yapılandırmak, kısıtlamaları uygulamak vb. İçin profiller oluşturabilirsiniz.

Wiki Sunucusu

OS X Server, grupların kendi wiki web siteleri aracılığıyla işbirliği yapmasını ve iletişim kurmasını kolaylaştırır. Basit ancak güçlü araçlarla, kullanıcılar wiki veya tek sayfalar oluşturabilir yada düzenleyebilir, materyalleri etiketleyebilir ve çapraz referans verebilir, dosya ve görüntü yükleyebilir, tablolar oluşturabilir ve yorum ekleyebilir.

Takvim, Kişiler ve Posta

Kullanıcılar takvimleri paylaşabilir, toplantılar planlayabilir, konferans odaları rezerve edebilir ve etkinlikleri koordine edebilir. Kişiler Sunucusu, kişileri paylaşmayı ve Mac, iPad ve iPhone'da senkronize halde tutmayı kolaylaştırır. OS X Server'daki Mail Server, Mac, iPad, iPhone ve PC'deki e-posta istemcileriyle çalışır.

Mesaj Sunucusu

Mesaj Sunucusu, anlık mesajlaşmanın ortak gücünü kuruluşunuza getirir. Çalışma grupları dosyaları güvenli bir şekilde aktarabilir, grup mesajlarını paylaşabilir, sesli konferanslar düzenleyebilir. Hatta bir sunum, film veya fotoğraf slayt gösterisi yayınlayabilir.

Mac Sunucu Desteği

Yönetimli Mac Mini sunucusu, genişletilmiş bir ekip olarak çalışır ve sorunsuz bir deneyim yaşatırken sizin için uygulama ve sunucu ile ilgili tüm sorunları halleder. Bizim Mac Mini sunucusu hizmetimiz sizin en son sürüm yazılıma güncellemek ve sorularınızı yanıtlamak için her zaman mevcut olan 7/24 destek sunar.

Belirli yazılım lisansları ayrı olarak satılabilir.

Yüksek Performans

Built on dedicated Mac Mini servers on a environment optimized for performance.

Tamamen Yedekli

Bulut platformumuz, hizmetlerinizi çevrimiçi tutmak için tam donanım ve ağ yedekliliği ile %99,99 çalışma süresi garantisi sunmakta.

Güvenli Altyapı

Ekibimiz sizin en son sürüm yazılımları yükler, günceller ve uygulama yada sunucu ile ilgili tüm sorunlar ile anında ilgilenir.