Xcode Sunucusu Nedir?

Xcode Server, iOS ve macOS uygulamalarını analiz etmek, oluşturmak ve test etmek ve arşivlemek için Apple tarafından geliştirilen sürekli bir entegrasyon platformudur.

Xcode Bot

Xcode Botları doğrudan gerçek Xcode'a entegre edilir. Geliştiriciler, geliştirme testlerinde doğrudan Xcode'a giden tüm test raporlarını, kod kapsama raporlarını görebilir. Geliştiriciler Xcode botunu Xcode kullanarak yerel makineden oluşturabilir, düzenleyebilir ve yönetebilir. CI işlerini yönetmek için web arayüzüne gitmeye gerek yoktur.

Dahili Gerçek Cihaz Testi

Xcode Server, simülatörlerde ve gerçek cihazlarda testi destekler. XCTest ile üniteyi ve UI testlerini çalıştırmak için ‘Fastlane Scan‘ veya script ‘xcodebuild‘ yapılandırma yükünü azaltır.

Build Barındırma

Xcode Server, sunucuda "Arşivleme" yapabilir ve bir uygulama barındırabilir. Barındırılan yapı, bir göz atmak için KG ve Ürün Çalışanlarına dağıtılabilir. Derleme, cihazlardan Safari gibi bir tarayıcıda Sunucu adresi kullanılarak indirilebilir.

Mac Sunucu Desteği

Yönetimli Mac Mini sunucusu, genişletilmiş bir ekip olarak çalışır ve sorunsuz bir deneyim yaşatırken sizin için uygulama ve sunucu ile ilgili tüm sorunları halleder. Bizim Mac Mini sunucusu hizmetimiz sizin en son sürüm yazılıma güncellemek ve sorularınızı yanıtlamak için her zaman mevcut olan 7/24 destek sunar.

Yüksek Performans

Built on dedicated Mac Mini servers on a environment optimized for performance.

Tamamen Yedekli

Bulut platformumuz, hizmetlerinizi çevrimiçi tutmak için tam donanım ve ağ yedekliliği ile %99,99 çalışma süresi garantisi sunmakta.

Güvenli Altyapı

Ekibimiz sizin en son sürüm yazılımları yükler, günceller ve uygulama yada sunucu ile ilgili tüm sorunlar ile anında ilgilenir.